RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Premier apeluje o poparcie prezydenta Andrzeja Dudy

Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Radomia (fot. PAP/Wojtek Jargiło)

Żeby wygrać, trzeba dobrze wybrać, dlatego w najbliższą niedzielę proszę wszystkich o maksymalną mobilizację dla pomyślnej przyszłości Polski i powrotu do normalności, dla wyjścia z kryzysu i naszych rodzin; 28 czerwca wybierzmy Andrzeja Dudę – podkreślił premier Mateusz Morawiecki.

„I kto robi kampanię na tragedii?”. Internauci krytykują Trzaskowskiego

Na miejsce tragicznego wypadku autobusu, który spadł dziś z warszawskiego wiaduktu, przyjechał kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski. Na...

zobacz więcej

Premier do wpisu na Facebooku dołączył filmik ze spotkania z wyborcami w Rzeszowie, na którym mówi: „Dlatego, szanowni państwo, żeby wygrać, trzeba dobrze wybrać tej najbliższej niedzieli podczas głosowania. Ale też wszystkich państwa proszę o maksymalną aktywność, maksymalną mobilizację wszędzie w tych wioskach, powiatach, gminach, miastach, gdzie jesteście, gdzie mieszkacie. Bądźmy razem z panem prezydentem”.

„Jesteśmy na dobrej drodze do najszybszego wyjścia z tego kryzysu w ramach Unii Europejskiej wszystkich krajów. Do powrotu do normalności. I walczmy o to, walczmy o każdy głos, walczmy przy urnach, walczmy o to, żeby zwyciężył pan prezydent Andrzej Duda. Zwyciężymy” – dodał Morawiecki.

źródło:

Zobacz więcej