RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pupilek Putina oskarżany o chamskie zachowania wobec kobiet

Steven Seagal otrzymał rosyjskie obywatelstwo (fot. Kremlin.ru)

Południowoafrykańska aktorka Charlize Theron w jednym z wywiadów w krótkich i mocnych słowach skrytykowała Stevena Seagala. Nie oskarżyła go, jak kilka innych osób, o molestowanie seksualne, stwierdziła jednak, że będzie mówić o nim „w jak najgorszy sposób, dlatego, że jest niemiły wobec kobiet”.

Gwiazdor kina porno oskarżony o przestępstwa seksualne. Grozi mu 90 lat

Ron Jeremy, aktor filmów dla dorosłych, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy tego przemysłu, został oskarżony o ataki na tle seksualnym na...

zobacz więcej

Na początku lipca na Netfliksie zadebiutuje nowy film z udziałem Charlize Theron „The Old Guard”. W ramach promocji tej pełnej akcji i scen walki produkcji aktorka pojawiła się w audycji dziennikarza radiowego Howarda Sterna. Prezenter zapytał ją, jak przygotowuje się do scen bijatyk i pojedynków.

– Całą noc oglądam na internecie sceny walki. Za każdym razem trafiam na dziwny filmik ze Steven Seagalem (chodzi o turniej pokazowy aikido – przyp. red.). Filmik został nagrany w Japonii, a on w nim walczy, a tak naprawdę, tylko udaje – odpowiedziała Theron.

Potem powiedziała, co myśli o samym Seagalu. – On ma niesamowitą nadwagę. Ledwo może walczyć. Potrafi tylko popychać swoich przeciwników. Nie mam problemu, by mówić o nim w jak najgorszy sposób, dlatego, że jest niemiły wobec kobiet. Niech spier... – stwierdziła aktorka.

Choć nie doprecyzowała, o jakie konkretnie zachowania Seagala chodzi, ale można się tego domyślić. Na przestrzeni lat gwiazdor kina akcji był wielokrotnie oskarżany o molestowanie seksualne. „Mój ostatni etap przesłuchania do filmu Stevena Seagala odbył się w jego biurze. Powiedział mi, jak ważne jest, żeby była chemia także poza planem filmowym, po czym rozpiął swoje skórzane spodnie. Uciekłam stamtąd i zadzwoniłam do mojego agenta” – relacjonowała na Twitterze aktorka Portia de Rossi w 2017 roku.

W 2018 r., na fali akcji #MeToo, napaść seksualną Seagalowi – przyjacielowi rosyjskiego prezydenta Władimira Putina – zarzuciły dwie kobiety, ale sprawy umorzono.

źródło:

Zobacz więcej