RAPORT

Pogarda

Nitras atakuje starszego mężczyznę. Zwiefka nawołuje do zamknięcia prezydenta w więzieniu

Najnowsze

Popularne

Poseł KO Sławomir Nitras zaatakował w trakcie wiecu wyborczego jednego ze stronników Andrzeja Dudy. Na nagraniach widać, jak m.in. wyrywa starszemu mężczyźnie wuwuzele.

„Pośle Nitras, proszę mnie nie przepychać”. Jak liderzy KO uciekali przed pytaniami

– Świetnie będzie ze zbieraniem podpisów! – powiedział poseł PO Sławomir Nitras dziennikarzowi portalu tvp.info. – Jeśli są nowe wybory, wszyscy...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

W Bydgoszczy odbył się dziś wiec wyborczy kandydata KO na prezydenta, Rafała Trzaskowskiego. Na miejscu pojawili się zarówno jego sympatycy, jak i osoby popierające prezydenta Andrzeja Dudę.

Na nagraniach widać, jak jeden z mężczyzn dmucha w wuwuzele. W pewnym momencie podchodzi do niego kobieta i prosi, by przestał, na co mężczyzna spełnia jej prośbę. Mimo to, Nitras podchodzi do starszego mężczyzny i mimo jego protestów, wyrywa mu przedmiot.

Na innym nagraniu widać z kolei posła KO Tadeusza Zwiefkę, który w odpowiedzi na okrzyki „Andrzej Duda” odkrzykuje: „do więzienia”.

Sławomir Nitras słynie z wybuchowego charakteru. W 2018 roku zaatakował kobietę, która kierowała autobusem miejskim w Szczecinie, wielokrotnie też zachowywał się agresywnie względem dziennikarzy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej