RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Nietypowe nagranie. Kandydat PO ma suflera na uchu? [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Kampania wyborcza trwa, a wraz z nią zdarzają się liczne wpadki poszczególnych kandydatów. Jedną z takich wpadek – Rafała Trzaskowskiego – zauważył były wiceminister rolnictwa. Chodzi o nagranie, na którym prezydent Warszawy tuż przed rozpoczęciem konferencji prasowej, „puka” palcem w ucho. Czy to oznacza, że ma na uchu suflera?

„Budka suflera”. Lider PO tłumaczy się z instruowania Kidawy-Błońskiej

My jesteśmy zespołem – deklaruje Borys Budka, pytany o współpracę z Małgorzatą Kidawą-Błońską. W RMF FM liderowi PO wytknięto, że wychodząc na...

zobacz więcej

W czwartek kandydat PO na prezydenta wziął udział w konferencji prasowej, zorganizowanej w prowadzonej przez kobiety warszawskiej kawiarni.

– Jako prezydent RP powołam pełnomocniczkę ds. kobiet i radę ds. kobiet; zadbam też o to, aby kobiety miały jak najwięcej do powiedzenia w mojej kancelarii – deklarował.

Jednak to nie sama treść konferencji, lecz to, co działo się chwilę przed jej rozpoczęciem, zwróciło uwagę internautów. Kiedy zapowiadano jego wystąpienie, wówczas Trzaskowski kilka razy palcem wskazał na swoje ucho.

„Bronisław Komorowski potrzebował spikerki do podpowiadania, Małgorzata Kidawa-Błońska potrzebowała promptera, a Rafał Trzaskowski tylko słuchawki w uchu, inaczej ani rusz” – skomentował sytuację Rafał Romanowski, były wiceminister rolnictwa.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej