RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Nawałnice nad Polską. Informujcie nas o ich skutkach

Zalane Brzeziny (fot. Twoje Info)
Zalane Brzeziny (fot. Twoje Info)

Od kilku dni gwałtowne burze i ulewne deszcze nawiedzają Polskę. IMGW wydał kolejne ostrzeżenia  dla dziesięciu  województw. Informujcie nas o skutkach nawałnic. Informacje wysyłajcie na adres twoje@tvp.info oraz stronę TWOJE INFO na Facebooku.

Rusza akcja #MojaPandemia. Sportowcy wspominają czas „zamrożenia”

Codziennie do 29 czerwca o godz. 18.30 na fanpage’u Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego będą się pojawiały filmiki, w których paraolimpijczycy...

zobacz więcej

W Warszawie  w skutek potężnej ulewy, która wczoraj przeszła przez miasto, zostały zalane winda oraz schody ruchome łączące trasę W-Z z placem Zamkowym. „Trwa osuszanie urządzeń i sprawdzanie ich stanu technicznego. Będą nieczynne do końca tego tygodnia” - poinformował na swojej stronie ZDM. 

Pan Kamil poinformował nas o potężnym zalaniu miasta Brzeziny w województwie łódzkim. 

Pan Andrzej ostrzega przed utrudnieniami w miejscowości Michalin (woj. mazowieckie). - Ulica Graniczna jest zamknięta z powodu zalania. Szukajcie objazdów - informuje nasz czytelnik. 

IMGW przypomina, że w całym kraju obowiązują alerty  przed burzami z ulewnym deszczem, a nawet z gradem.   W woj. dolnośląskim, śląskim, małopolskim, podkarpackim, lubelskim, łódzkim, mazowieckim, świętokrzyskim, opolskim i części woj. warmińsko-mazurskiego wydano ostrzeżenia drugiego stopnia.

 

źródło:
Zobacz więcej