RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Wakacyjna Trasa Dwójki”. Słuchacze zasiądą na widowni, ale w autach

Jedną z gwiazd trasy będzie Zenek Martyniuk (fot. arch.TVP/Jan Bogacz)

To będzie pierwsza samochodowa trasa koncertowa po Polsce – tak tegoroczną „Wakacyjną Trasę Dwójki” reklamuje TVP. Koncerty będą odbywać się dla widzów, którzy będą siedzieć w zaparkowanych pod sceną autach.

Rusza taneczny konkurs „Lata z radiem”

Program 1 Polskiego Radia zaprasza do udziału w multimedialnym konkursie „Zatańcz z nami Polkę Dziadek”. Konkurs rusza już dziś. 

zobacz więcej

Impreza zawita w tym roku do dziewięciu miast. Koncerty będą transmitowane w każdą niedzielę wakacji w TVP2. Pierwsze wydarzenie z tego cyklu odbędzie się 29 czerwca na lotnisku w Nowym Targu. Na scenie wystąpią takie gwiazdy, jak Zenek Martyniuk, Weekend, Cleo, Piękni i Młodzi czy Ronnie Ferrari. Koncert poprowadzą Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska.

Z pewnością równie ciekawe będzie i to, co się będzie działo pod sceną. Widzowie zgromadzeni w samochodach dostaną odbiorniki radiowe dostrojone do koncertowej częstotliwości, a aplauz wyrażać nie tylko oklaskami, ale też migając światłami i trąbiąc ze swoich aut. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy pobrać zaproszenie. 

Już wiadomo, że kolejne koncerty zaplanowane są w Olsztynie, Gdyni i Rzeszowie.

Poza gwiazdami, które pojawią się w Nowym Targu, fani muzyki usłyszą i zobaczą Marylę Rodowicz, Roksanę Węgiel, Sylwię Grzeszczak, Annę Wyszkoni, Helenę Vondrackovą, Stachursky'ego, Thomasa Andersa & Modern Talking Band, Bayer Full i wielu innych artystów.

źródło:

Zobacz więcej