RAPORT

Pogarda

Duda: Dopóki jestem prezydentem, nie pozwolę tknąć polskiej rodziny

Najnowsze

Popularne

Póki ja jestem prezydentem, nie pozwolę tknąć polskiej rodziny i tego systemu wartości, z którego ona wyrasta – podkreślił na spotkaniu z mieszkańcami Lubienia Kujawskiego (woj.kujawsko-pomorskie) starający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda.

Prezydent: Potrzebujemy koła zamachowego dla naszej gospodarki

Potrzebujemy wielkich i mniejszych inwestycji jako koła zamachowego dla naszej gospodarki, gdzie będą miejsca pracy, gdzie nasze firmy będą...

zobacz więcej

Prezydent na spotkaniu z mieszkańcami Lubienia Kujawskiego zapewnił, że będzie robił wszystko, aby „podstawy funkcjonowania polskiej rodziny były coraz mocniejsze”. – I by jej oparcie w konstytucji rodziny i małżeństwa, jako związku kobiety i mężczyzny były absolutnie nienaruszalne – dodał.

Jak podkreślił w swojej wypowiedzi „to jest niezwykle ważny fundament, który powoduje, że zyskujemy siłę i nasze państwo będzie mocne”.

Prezydent nawiązał również do słów Ojca Świętego, który pytał „Gdzie jest nasza siła, z którą idziemy do zjednoczonej Europy?” . Duda podkreślił, że tą siłą jest „nasza tradycja, nasz fundament kulturowy który mamy i którego nikt nam nie może odebrać”.

Dodał, że to właśnie ten fundament pozwolił przetrwać najtrudniejsze czasy, także dla rodzin.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej