RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Luke Skywalker podarował pielęgniarce miecz świetlny

Mark Hammil podziękował Chloe Ducose za walkę z koronawirusem (fot. TT/Jimmy Kimmel)

Wyjątkowy moment w popularnym amerykańskim programie rozrywkowym prowadzonym przez Jimmy'ego Kimmela. Zaproszona pielęgniarka, fanka „Gwiezdnych Wojen” otrzymała wyjątkowy prezent od Marka Hammila, który w serii wciela się w rolę Luke'a Skywalkera.

Koronawirus pochłonął już 400 tys. ofiar na całym świecie

Liczba osób, które zmarły na Covid-19 przekroczyła dziś 400 tys. Najwięcej zgonów zanotowano w USA – ponad 111 tys. – podaje gromadzący dane portal...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Zaproszonym gościem była pielęgniarka Chloe Ducose z San Diego, która w namiocie obok szpitala prowadziła testy sprawdzające, czy ktoś jest zakażony koronawirusem.

Producenci wcześniej dowiedzieli się, czym interesuje się kobieta. Gdy w programie wskazała, że jest ogromną fanką „Gwiezdnych Wojen”, i że obejrzała je więcej niż dziesięć razy, spotkała ją gigantyczna niespodzianka.

W studiu pojawił się 68-letni Mark Hamill, aktor rozpoznawalny głównie z opowieści o walce o tę jaśniejszą stronę mocy. Ale nie jego obecność była nagrodą główną. Za zaaangażowanie w walkę z koronawirusem pielęgniarka otrzymała bowiem podpisaną replikę miecza świetlnego i datek w wysokości 10 tysięcy dolarów.

Aktor pozwolił sobie również na pewien żart. Dodał bowiem, że ceni ją za to, że jest prawdziwym bohaterem oraz za to, że widziała „Gwiezdne Wojny” więcej razy niż on.

źródło:

Zobacz więcej