Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Zwłoki 16-latka w jeziorku przy żwirowni. „Wysiadł przystanek wcześniej”

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 16-letniego Piotra z Ciela na Kujawach. Zwłoki nastolatka, który zaginął 30 maja, nurkowie wyłowili przy żwirowni. Tożsamość zmarłego potwierdzili jego bliscy.

Zwłoki zaginionego 4-latka w stawie. Prokuratura podała przyczynę zgonu

Lubelska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 4-letniego chłopca, którego ciało odnaleziono w stawie po kilkugodzinnych poszukiwaniach....

zobacz więcej

16-letni Piotr Nowarkiewicz z Ciela zaginął 30 maja. Od tamtej pory szukały go służby ze specjalistycznym sprzętem, znajomi i rodzina. W czasie zorganizowanych poszukiwań, sprawdzono około 300 hektarów terenu. Mimo szeroko zakrojonej i trwającej od kilku dni akcji, ciało Piotra zostało znalezione w małym jeziorku, niedaleko żwirowni w miejscowości Olimpin.

– Około godziny 9 otrzymaliśmy informację o pływających zwłokach w jeziorze w miejscowości Olimpin. Niestety okazało się, że są to zwłoki Piotra Nowarkiewicza, zaginionego od niedzieli nastolatka – poinformowała st. asp. Piotr Duziak z KWP w Bydgoszczy.

Piotra szukało tysiąc osób z rożnych, okolicznych miejscowości. Policjanci ustalają teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wiadomo, że chłopak jechał autobusem międzygminnym nr 96 i wysiadł na wcześniejszym niż powinien przystanku, co wydarzyło się później ustala policja.

Co było bezpośrednią przyczyną śmierci nastolatka wykaże sekcja zwłok. Trwa śledztwo w tej sprawie.

źródło:
Zobacz więcej