SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

Ciężarówka wywróciła się na bok. Utrudnienia w stolicy

Na miejsce przybyła straż pożarna(fot. Shutterstock/Emeryk III)
Na miejsce przybyła straż pożarna(fot. Shutterstock/Emeryk III)

W okolicy skrzyżowania Targowej i Ząbkowskiej w sobotę rano wywróciła się ciężarówka i zablokowała ulicę – poinformował mł. bryg. Patryk Topolski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Kierowcy i pasażerowie muszą się liczyć z utrudnieniami.

Wybuch w Warszawie. Na miejscu służby

W sobotę rano w mieszkaniu przy ul. Kłobuckiej 18 z niewyjaśnionych przyczyn doszło do wybuchu. Dwoje dzieci i kobieta trafiły do szpitala –...

zobacz więcej

Jak przekazała straż pożarna, do zdarzenia doszło około godziny 9.30. Na miejsce wysłano siedem zastępów straży pożarnej, samochód specjalistyczny ratownictwa chemicznego, ponieważ na jezdnie wylały się płyny eksploatacyjne oraz grupę ciężkiego ratownictwa technicznego.

Pojazd przewoził stal, który miała posłużyć do zabezpieczenia wykopu na sąsiedniej ulicy.

– Samochód prawdopodobnie podczas rozładunku przewrócił się na bok. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i za pomocą ciężkiego sprzętu postawiliśmy pojazd – powiedział mł. bryg. Patryk Topolski. Dodał, że nie ma poszkodowanych.

Kierowcy i pasażerowie muszą się jednak liczyć z utrudnieniami. Jak podał Warszawski Transport Publiczny, z powodu zablokowanego przejazdu ulicą Targową autobusy linii 120, 138, 166, 169, 509, 512 mogą być skierowane na trasy objazdowe.

źródło:

Zobacz więcej