RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Wybuch w Warszawie. Na miejscu służby

Na miejscu pracują służby (fot. tvp.info/Paweł Chrabąszcz)

W sobotę rano w mieszkaniu przy ul. Kłobuckiej 18 z niewyjaśnionych przyczyn doszło do wybuchu. Dwoje dzieci i kobieta trafiły do szpitala – poinformował Bartosz Maciąg z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

Pożar domu w Starej Wsi. Dwie osoby zostały ranne

Do pożaru domu jednorodzinnego doszło późnym wieczorem w Starej Wsi (woj. mazowieckie). W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. Na miejsce wezwano...

zobacz więcej

Jak przekazał strażak, zgłoszenie o wybuchu w mieszkaniu na drugim piętrze przy ul. Kłobuckiej 18 służby przyjęły około godz. 8.00. Na miejsce wysłano siedem zastępów straży pożarnej. Przyjechała też policja, karetki oraz pogotowie energetyczne i gazowe.

– Po wejściu do mieszkania okazało się, że jest tam niewielki pożar, który został bardzo szybko ugaszony – powiedział Bartosz Maciąg.

Dodał, że w środku znajdowały się trzy osoby. –Była to kobieta i dwójka dzieci. Wewnątrz znajdował się też pies i kot. Nikt nie ucierpiał. Kobieta i dzieci w stanie dobrym zostały przewiezione do szpitala – podał Maciąg.

– Wybuch spowodował zniszczenie ściany mieszkania razem z oknem i balkonem. W mieszkaniu było dwoje dzieci i kobieta – powiedział portalowi tvp.info pracownik pogotowia.

Poinformował także, że nie było konieczności zarządzania ewakuacji, ponieważ lokatorzy z okolicznych mieszkań sami opuścili je przed dotarciem służb. – Pozostałe lokale nie zostały uszkodzone – podał Maciąg.

źródło:
Zobacz więcej