Wybory 2020

Jak głosować w specjalnym reżimie sanitarnym [PORADNIK]

Pożar domu w Starej Wsi. Dwie osoby zostały ranne

Na miejsce przybyło sześć zastępów straży (fot. Pixabay/Skeeze)

Do pożaru domu jednorodzinnego doszło późnym wieczorem w Starej Wsi (woj. mazowieckie). W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa dogaszanie pożaru. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na kontakt Twoje Info.

Nocne pożary w Częstochowie i Żywcu. Ewakuowano sporo mieszkańców

Wskutek dwóch pożarów, które miały miejsce w nocy z soboty na niedzielę, w Częstochowie i nad Jeziorem Żywieckim, z budynków ewakuowano 22 osoby; a...

zobacz więcej

Około godz. 22:20 Straż Pożarna w Pruszkowie otrzymała zgłoszenie o pożarze, do którego doszło w drewnianym domu jednorodzinnym w Starej Wsi przy ul. Nastrojowej – poinformował tvp.info oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Pruszkowie mł. bryg. Karol Kroć.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby – kobieta i mężczyzna. Obydwoje ulegli poparzeniu. Stan mężczyzny wymagał wezwania Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ponieważ doszło u niego do poparzenia dróg oddechowych – poinformował oficer.

Ogień w budynku pojawił się prawdopodobnie w wyniku wybuchu butli gazowej. Część budynku w wyniku wybuchu uległa zawaleniu. Jak poinformował mł. Bryg Kroć, ogień już się nie rozprzestrzenia. W sąsiedztwie nie ma budynków, które mogłyby być zagrożone ogniem.

Trwa akcja gaśnicza. Na miejsce przybyło sześć zastępów straży pożarnej z Pruszkowa, pogotowie gazowe oraz pogotowie i policja.

źródło:

Zobacz więcej