Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Wydostał się ze zmiażdżonego pojazdu. Cały we krwi czołgał kilkaset metrów

Sprawę bada policja i prokuratura (fot. lublin112.pl)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy w Skrzynicach Drugich w województwie lubelskim. Nie żyje jedna osoba, dwie z ciężkimi obrażeniami zostały przetransportowane do szpitala.

Motolotnia zapaliła się w powietrzu i runęła blisko sanktuarium [WIDEO]

W Leśnej Podlaskiej doszło do wypadku motolotni. Maszyna zapaliła się w powietrzu i runęła na ziemię. W środku były dwie osoby, przeżyły.

zobacz więcej

Jak opisuje portal lublin112.pl, do wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek. Służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 5.20 nad ranem. Na miejscu zastano pojazd, który wjechał z impetem w drzewo.

Prowadzący auto na prostym odcinku drogi stracił nad nim panowanie, w wyniku czego samochód zjechał na lewą stronę, a następnie bokiem uderzył w drzewo.

Portal podaje, że po pewnym czasie kierowcy udało się wydostać z pojazdu i doczołgać do położonych kilkaset metrów dalej zabudowań. Tam zauważyli go mieszkańcy; zaalarmowali policję. Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała, w tym ze złamaniami, został przetransportowany do szpitala.

W zniszczonym pojeździe znajdowały się jeszcze dwie osoby. Jedna była już martwa, druga – kobieta – zdołała przeżyć. Wyciągnięto ją z zakleszczonego auta i przetransportowano do szpitala.

Sprawę wyjaśnia teraz policja i prokuratura. Od kierowcy wyczuwalna była silna woń alkoholu, została od niego pobrana krew do badań.

źródło:
Zobacz więcej