Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Pies w reklamówce obciążonej kamieniami. Ponad wodę wystawała tylko głowa

Suczka miała na sobie czerwone szelki (fot. KPP w Działdowie)

Policjanci szukają sprawcy, który próbował utopić psa. Zwierzę wsadzono do reklamówki wypełnionej kamieniami i wrzucono do rzeki. Suczka walczyła o życie i częściowo udało jej się wyswobodzić. Jej pisk i głowę wystawioną ponad taflę wody dojrzeli spacerowicze.

Rozjechał psa na przejściu i omal nie zabił jego właściciela [WIDEO]

Na DK 91 w Rędzinach – w powiecie częstochowskim – doszło do dramatycznego wypadku. Samochód jadący z bardzo dużą prędkością przejechał psa na...

zobacz więcej

Relację kobiety, która znalazła psa przytacza „Gazeta Olsztyńska”. W Malinowie w województwie warmińsko-mazurskim spacerowiczka usłyszała stłumiony pisk; idąc w jego kierunku w krzakach przy brzegu, zauważyła wstającą z wody głowę zwierzęcia. Jeszcze żyło.

Z opresji wydobyli go strażacy. Wtedy okazało się, że łapy psa uwięzione były w reklamówce obciążonej kamieniami. Pies miał na sobie czerwone szelki.

Sprawą zajęli się policjanci z Działdowa. Pokazują zdjęcie i szukają oprawcy.

„Zwracamy się z apelem o pomoc w ustaleniu właściciela psa. Uprzejmie prosimy osoby posiadające informacje na temat właściciela, okoliczności zaistniałego zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Działdowie pod numerem telefonu 23 698 02 00, 23 698 02 01” – głosi komunikat.

źródło:
Zobacz więcej