Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Kościół zamknięty z powodu koronawirusa. Sanepid szuka wiernych

Osoby, które odwiedziły w ostatnim czasie parafię mogły mieć kontakt z zakażonym koronawirusem (fot. PAP/EPA, zdjęcie ilustracyjne)

Sanepid szuka osób, które w ostatnich dniach odwiedziły kościół pw. św. Kazimierza Królewicza w Kościelisku w powiecie tatrzańskim. Osoby mogły mieć kontakt z zakażonym koronawirusem.

Autokar przewoził osobę zakażoną koronawirusem. Sanepid szuka pasażerów

Przasnyski sanepid poszukuje pasażerów, którzy pod koniec marca podróżowali autokarem relacji Warszawa – Przasnysz. Jak poinformowano w niedzielę u...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zakopanem prosi o kontakt wszystkie osoby, które od 30 maja 2020 r. do 4 czerwca 2020 r. przyjmowały sakrament komunii św. lub spowiedzi podczas mszy św. w kościele św. Kazimierza Królewicza w Kościelisku. Osoby te muszą zostać objęte nadzorem epidemiologicznym.

Osoby, które odwiedziły w ostatnich dnia parafię, powinni zgłaszać się, dzwoniąc pod numer 18 20 68 697 od 7.30-18.00 lub 503 677 313. Skontaktować się z sanepidem można również drogą elektroniczną.

Parafia poinformowała wiernych, że kościół oraz plebania kościelna zostały zamknięte z powodu kwarantanny. „W tym czasie kontakt z księżmi będzie odbywał się drogą telefoniczną. Msze święte w zamówionych intencjach będą odprawiane na plebanii. Czekamy na instrukcje Sanepidu” – poinformowano.

❗️KOMUNIKAT❗️ Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zakopanem prosi o kontakt wszystkie osoby, które w dniach od 30...

Opublikowany przez Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zakopanem Czwartek, 4 czerwca 2020

Drodzy Parafianie, W związku z zaistniałą sytuacją, przebywania jakiś czas temu na terenie parafii osoby, która miała...

Opublikowany przez Parafia Świętego Kazimierza Królewicza w Kościelisku Czwartek, 4 czerwca 2020

źródło:
Zobacz więcej