Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Polak w Anglii zabił żonę i córkę na oczach małych dzieci

Mężczyzna usłyszał już zarzuty (fot. Jeff J Mitchell - Getty Images)(fot.Jeff J Mitchell - Getty Images)

39-letni Polak został oskarżony o zabicie swojej żony i 18-letniej córki w Salisbury w południowej Anglii. Tragedia rozegrała się na oczach kilkuletnich córek małżeństwa. Napastnika złapali sąsiedzi.

Polak skazany w Wielkiej Brytanii. Groził śmiercią muzułmanom i wjechał w hinduską restaurację

48-letni Polak Marek Z. skazany przez brytyjski sąd na 33 tygodnie więzienia po tym, gdy pobił żonę, a następnie pod wpływem alkoholu groził...

zobacz więcej

Tragedia wydarzyła się w poniedziałek po południu. Sąsiedzi usłyszeli krzyki dobiegające z domu polskiej rodziny, z którego uciekły dwie dziewczynki, pięcio- i sześcioletnia. Jedna z nich powiedziała, że mamusię została dźgnięta w gardło.

Wezwano służby. Pierwszy w mieszkaniu ofiar był 67-letni weteran, który relacjonował, że znalazł tam ranną 40-letnią kobietę; krzyczała, gdzie są jej dzieci. Kobietą zajęli się ratownicy, ale nie udało się ocalić jej życia. Na miejscu znaleziono zwłoki 18-letniej córki małżeństwa.

Sąsiadom udało się zatrzymać 39-letni ojca rodziny, który próbował uciec z mieszkania. Mężczyzna usłyszał już zarzuty podwójnego zabójstwa.

Sąsiedzi przyznają, że wcześniej w domu polskiej rodziny często było słychać kłótnie. 39-latek pracował w jednym z supermarketów. Od kilku miesięcy nie mieszkał z rodziną.

źródło:
Zobacz więcej