RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Wyskoczył przez okno autobusu w czasie jazdy. Myślał, że jedzie w złym kierunku

Pasażer wziął młoteczek, który znajdował się przy oknie, wybił szybę i wyskoczył  w momencie kiedy autobus zbliżał się do ronda i nie miał dużej prędkości (fot. policja.pl)
Pasażer wziął młoteczek, który znajdował się przy oknie, wybił szybę i wyskoczył w momencie kiedy autobus zbliżał się do ronda i nie miał dużej prędkości (fot. policja.pl)

38-latek wybił okno w jadącym autobusie i wyskoczył przez nie, bo wydawało mu się, że jedzie w złą stronę – do tak nietypowej sytuacji doszło w Brzesku (woj. małopolskie). Teraz mężczyźnie grozi więzienie.

Kilkulatkowie zginęli w wypadku auta, które prowadził jeden z nich

Siedmiolatek i jego sześcioletni brat brat zginęli w wypadku samochodu, który prowadził jeden z nich. Dzieci ukradły samochód dziadkom. Do...

zobacz więcej

Podróżujący autobusem 38-letni mieszkaniec Podkarpacia chciał dojechać do domu. Gdy autobus przejeżdżał przez Brzesko, mężczyzna postanowił opuścić pojazd. Wydawało mu się, że pomylił autobusy.

Kierowca autobusu próbował wytłumaczyć 38–latkowi, że jedzie w dobrą stronę. Jednak to nic nie dało. Pasażer wziął młoteczek, który znajdował się przy oknie, wybił szybę i wyskoczył, kiedy autobus zbliżał się do ronda i nie miał dużej prędkości.

Jak poinformowała brzeska policja, mężczyzna po całym zajściu zaczął uciekać. Zatrzymał go kierowca autokaru. 38-latek był poraniony odłamkami szkła. Został zabrany do szpitala, a następnie trafił do komendy policji w Brzesku, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

Mężczyzna był trzeźwy. Po przesłuchaniu został zwolniony do domu. Za uszkodzenie mienia grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej