RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kosiniak-Kamysz chce partii umiarkowanego centrum

Polityk był gościem radia TOK FM (fot. PAP/Grzegorz Michałowski)
Polityk był gościem radia TOK FM (fot. PAP/Grzegorz Michałowski)

Powstała już Koalicja Polska, w której jest i Unia Europejskich Demokratów i Kukiz 15 i PSL, konserwatyści Marka Biernackiego. Idziemy w tym kierunku rozszerzenia tej formuły – powiedział kandydat PSL na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz. Polityk był gościem radia TOK FM.

Kosiniak-Kamysz o groźbach Kukiza. Jest „świetnie”

Wbrew oczekiwaniu wielu środowisk politycznych Koalicja Polska ma się świetnie; razem z Pawłem Kukizem, konserwatystami Marka Biernackiego i Unią...

zobacz więcej

Co dalej z PSL? – Kiedy Jarosław Gowin poszedł na pewnego rodzaju starcie z prezesem PiS, pojawił się taki pomysł, że może to jest jakaś przyszłość, może powstaje powoli jakaś nowa w Polsce chadecja – zapytał dziennikarz.

– Powstała już Koalicja Polska, w której jest i Unia Europejskich Demokratów, i Kukiz'15, i PSL, konserwatyści Marka Biernackiego. Idziemy w kierunku rozszerzenia tej formuły, jak widać po akceptacji dla tego rozwiązania i szukania porozumienia autentycznego, partii umiarkowanego centrum, która nie będzie ostrzyła toporów i ucinała politycznie głów – stwierdził Kosiniak-Kamysz. Podkreślił, że jest zapotrzebowanie na nową formację.

źródło:
Zobacz więcej