RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

„Szkoła z TVP” schodzi z anteny, ale będzie dostępna na VOD

Najnowsze

Popularne

1,6 tys. lekcji, 200 nauczycieli z całej Polski, 11 zaangażowanych w projekt ośrodków regionalnych, a przed telewizorami – setki tysięcy widzów. Wraz z końcem tego roku szkolnego kończy się też emisja cyklu „Szkoła z TVP”. Lekcje będą dostępne na stałe na naszej platformie VOD.

MEN: Przed wakacjami uczniowie nie powrócą już do szkół

Do 26 czerwca, czyli do końca zajęć dydaktycznych, będzie realizowane kształcenie na odległość; przed wakacjami nie będzie przywróconych...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Jak przypomniał p.o. prezesa Telewizji Polskiej Maciej Łopiński, w realizacji projektu uczestniczyły wszystkie anteny TVP. – Nie tylko TVP ABC, nie tylko TVP Kultura, ale również Jedynka, Dwójka, TVP Historia, TVP Rozrywka – wyliczał Maciej Łapiński.

– Ja wiem, że początki nie były łatwe. Ale myślę, że w tej chwili mamy i świetny program, mamy dobrze przygotowanych nauczycieli do pełnienia tej roli – ocenił Jerzy Kwieciński, prezes PGNiG, firmy wspierającej projekt „Szkoła z TVP”.

Minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski podkreślił, że umowa między resortem a telewizją publiczną pozwoliła na zaoferowanie ogromnej liczby materiałów, które mogły być wykorzystywane przez nauczycieli i uczniów, ale także rodziców do poszerzenia i uzupełnienia zdobywanej wiedzy.

Wszystkie lekcje zrealizowane w ramach projektu będzie można nadal oglądać na platformie VOD.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej