RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Trzaskowski ponownie zaatakował CPK. Jest reakcja prezesa

Mikołaj Wild przypomniał, że „inwestycje dla pokoleń na ogół zaczynają się od pustej plaży czy łąki (fot. Facebook/@SolidarityAirport)
Mikołaj Wild przypomniał, że „inwestycje dla pokoleń na ogół zaczynają się od pustej plaży czy łąki (fot. Facebook/@SolidarityAirport)

„CPK jest 15 razy większy niż łączne inwestycje spółek miejskich Warszawy, pensje w zarządzie CPK są 3-5 razy niższe niż w firmach budowlanych” – tymi słowami prezes spółki CPK Mikołaj Wild zareagował na wpis Rafała Trzaskowskiego, który wypomniał członkom zarządu zarobki.

Trzaskowski, CPK i „nowa solidarność”. Nie nowa, z Niemcami

„W Berlinie udało się po latach i będziemy mieli lotnisko”. Kto to powiedział? Jakiś niemiecki polityk? Nie. To Rafał Trzaskowski w 2018 roku....

zobacz więcej

Prezydent Warszawy stwierdził także, że członkowie zarządu spółki „zarządzają pustą łąką”.

Choć budowa fizycznie się nie rozpoczęła, to CPK przypomina, że prowadzi szereg prac przygotowawczych, które są konieczne, by inwestycja odniosła jak największy sukces. Mikołaj Wild przekonuje, że „inwestycje dla pokoleń na ogół zaczynają się od pustej plaży czy łąki

Jeden z internautów zauważył ponadto, że podobne zarzuty, jak obecnie pod adresem CPK, formułowano względem budowy portu w Gdyni – który okazał się wyjątkowym sukcesem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej