Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Jak Madonna i Cher. Meghan i Harry wynajęli ochronę za 8600 dol. tygodniowo

Książę Harry i księżna Meghan (fot. Chris Jackson/Getty Images)

Obawa przed terrorystami, ale też przed zakłócającymi spokój dziennikarzami, skłoniła byłą książęcą parę do skorzystania z usług renomowanej amerykańskiej agencji ochrony. Firma ma rekomendacje m.in. szefa Amazonu Jeffa Bezosa, Toma Hanksa, Madonny i Cher. A konkretnych ochroniarzy dla Meghan i Harry'ego dobierał były szef ochrony prezydenta Ronalda Reagana.

Harry i Meghan nie będą już mieli ochrony

Jeszcze tylko niewiele ponad miesiąc Harry z rodziną będzie mógł czuć się w pełni bezpiecznie. Z końcem marca przestanie być opłacana przez rząd...

zobacz więcej

Według gazety „Daily Mail”, która ujawniła tę informację, Harry i Meghan będą słono płacić za poczucie bezpieczeństwa. Firma, z której korzystają, pobiera za swoje usługi tygodniowo 8600 dolarów, czyli prawie 34 tysiące złotych.

Tanio nie jest, ale Markle i jej mąż zdecydowali się wydawać te astronomiczne kwoty, bo oboje martwią się o swoje bezpieczeństwo w związku z „niewyobrażalnym” poziomem ingerencji w ich życie osobiste, a nawet z przypadkami wtargnięcia w przestrzeń domową dronów, które nieustannie unoszą się nad ich posiadłością w Los Angeles.

Informator, na którego powołuje się „Daily Mail”, zdradza, że Meghan i Harry: „widząc krążące nad ich głowami drony, domyślają się, że pilotują je fotografowie. Dodatkowo Meghan, gdy wychodziła za mąż za księcia, dostawała groźby śmierci, była też obiektem ataków na tle rasistowskim, więc zagrożenie terroryzmem jest dla nich bardzo realne”.

źródło:

Zobacz więcej