SERWIS

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Był poszukiwany. Wpadł przez bokserki

Podczas kontroli okazało się, że pracownik firmy założył na siebie trzy pary bokserek, które wyciągnął z zapakowanej paczki (fot.  Shutterstock/Nomad_Soul)
Podczas kontroli okazało się, że pracownik firmy założył na siebie trzy pary bokserek, które wyciągnął z zapakowanej paczki (fot. Shutterstock/Nomad_Soul)

Policjanci z Tuszyna (woj.łódzkie), którzy zostali wezwani do kradzieży bokserek z firmy wysyłkowej ustalili, że 22-letni złodziej bielizny był już wcześniej poszukiwany do odbycia kary więzienia. Teraz mężczyzna najbliższe dni spędzi za kratkami.

„Wandal” niszczył w Chorzowie opony w samochodach. Pozostanie bezkarny

Policjanci z Chorzowa (woj. śląskie) ustalili, kto stoi za zniszczeniem kilkunastu opon w samochodach na jednym z parkingów. Sprawca nie usłyszy...

zobacz więcej

W niedziele policjanci zostali wezwani na kontrolę do jednej z firm wysyłkowych znajdujących się na terenie gminy Tuszyn.

Okazało się, że pracownik firmy założył na siebie trzy pary bokserek, które wyciągnął z zapakowanej paczki. Wartość tego towaru to 179 złotych.

Funkcjonariusze ustalili, że pracownik był już poszukiwany przez łódzki sąd w celu odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem, natomiast najbliższe dni spędzi za kratkami.

źródło:
Zobacz więcej