Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Tragiczna śmierć polskiego kierowcy we Włoszech. Zginął ugodzony nożem

Trzech mężczyzn aresztowano (fot. Reuters/Ciro De Luca)

45-letni polski kierowca tira Ryszard K. zmarł w wyniku odniesionej rany zadanej nożem podczas alkoholowej awantury z dwoma Białorusinami i Polakiem na parkingu koło miasta Savona w Ligurii we Włoszech - podała w niedzielę agencja Ansa. Trzech mężczyzn aresztowano.

Skandal we Włoszech. Powiązania sędziów z polityką ujrzały światło dzienne

We Włoszech głośno o powiązaniach sędziów i prokuratorów ze światem polityki. Po ujawnieniu nagrań z rozmów telefonicznych między byłym...

zobacz więcej

Ansa poinformowała, że w sobotę wieczorem Polak zjadł na parkingu kolację z trzema innymi kierowcami, w trakcie której wypili dużo alkoholu. Wybuchła między nimi awantura, zakończona zadaniem rany nożem kuchennym.

Kiedy trzech mężczyzn zobaczyło, że ich kolega wykrwawia się, przenieśli go w miejsce, by nie dostrzegli go inni obecni tam kierowcy.

Ranny zdołał się podnieść i doszedł do swojej ciężarówki, gdzie w kabinie próbował zatamować krwotok taśmą klejącą. W tym czasie inne obecne w pobliżu osoby wezwały pogotowie i policję. Ratownicy niestety nie zdołali uratować mężczyzny.

Funkcjonariusze policji odnaleźli trzech mężczyzn; dwaj z nich mieli rany, odniesione podczas bójki z użyciem kawałków potłuczonych talerzy. Wszyscy usłyszeli zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

źródło:

Zobacz więcej