Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Finał „Szansy na Sukces”. Wiadomo, kto wystąpi w Opolu

Podczas niedzielnego wydania „Szansy na sukces” głosami telewidzów program wygrał Tomasz Jarosz. W nagrodę wokalista wystąpi we wrześniu w konkursie „Debiutów” w ramach festiwalu polskiej piosenki w Opolu.

„Rusz Światem”. Tegoroczna edycja Eurowizji Junior ma swoje hasło i logo

„Move The World” – „Rusz Światem” to hasło tegorocznej, 18. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, która odbędzie się 29 listopada 2020 roku....

zobacz więcej

Tomasz Jarosz urodził się 31 maja 1983 roku. Jest absolwentem Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończył również Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu na instrumencie - klarnet. Od dziecka w domu była muzyka za sprawą taty Bartłomieja.

Już od najmłodszych lat zdradzał pociąg do muzyki, dlatego postanowił spróbować swoich sił w szkole muzycznej. Tato jako pierwszy uczył go rodzimych melodii ludowych, czyli muzyki Lachów Sądeckich, ale muzykę tę szlifował również grając w zespole regionalnym Lachy z Nowego Sącza.

Można powiedzieć, że jest wychowany na ludowiźnie, co zawsze podkreślał i czego się nie wstydzi. Obecnie jest funkcjonariuszem Straży Granicznej.

źródło:
Zobacz więcej