SERWIS

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

Pijany kierowca nie przejął się czerwonym światłem. Wśród rannych troje dzieci

Sprawcy grozi do pięciu lat więzienia (fot. PAP/Roman Zawistowski)
Sprawcy grozi do pięciu lat więzienia (fot. PAP/Roman Zawistowski)

W centrum Łodzi doszło do groźnego wypadku z udziałem pijanego kierowcy. Ranne są cztery osoby, w tym troje dzieci — poinformował rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Wypadek w centrum Warszawy. Jeden z kierowców uciekł

Dwa samochody osobowe i autobus miejski zderzyły się na Trasie Łazienkowskiej w Warszawie. – Kierowca hondy oddalił się z miejsca wypadku....

zobacz więcej

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 19. Na skrzyżowanie al. Włókniarzy i ul. Konstantynowskiej od strony Zgierza na czerwonym świetle, z dużą prędkością wjechał pijany kierowca audi.

– Dosłownie staranował skręcającego w Konstantynowską fiata bravę. W wypadku ucierpiały cztery osoby, w tym trójka dzieci jadące fiatem. Dzieci są w wieku 6, 10 i 15 lat. Przewieziono je do szpitala. Na razie jeszcze nie wiadomo jakie odniosły obrażenia – powiedziała st. asp. Marzanna Boratyńska z łódzkiej drogówki.

44-letni kierowca audi miał promil alkoholu w organizmie. „Dziennik Łódzki” podał, iż mężczyzna nie miał prawa jazdy. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W akcji ratowniczej, oprócz policji, wzięły udział cztery jednostki państwowej straży pożarnej.

źródło:
Zobacz więcej