Wybory 2020

Jak głosować w specjalnym reżimie sanitarnym [PORADNIK]

Minister sportu o Szumowskim: Przeprowadził zabieg dwukrotnie na moim sercu

Ja osobiście z profesorem Szumowskim miałam do czynienia i postanowiłam poświęcić swoje zdrowie. Zaufałam mu na tyle, żeby przeprowadził zabieg dwukrotnie na moim sercu po to, abym mogła wrócić do sportu – powiedziała minister sportu Danuta Dmowska – Andrzejuk, która wzięła udział w konferencji odnoszącej się do sprawy hejterskich plakatów wymierzonych w ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Hejterskie plakaty wymierzone w Szumowskiego. Ministrowie chcą interwencji Trzaskowskiego

– To jest niedopuszczalne. Żądamy, by takie plakaty zostały natychmiast usunięte – powiedział szef KPRM Michał Dworczyk, odnosząc się do sprawy...

zobacz więcej

W spotkaniu uczestniczyli też minister szef KPRM Michał Dworczyk, cyfryzacji Marek Zagórski oraz minister rodziny Marlena Maląg.

– Prof. Szumowski przez cały czas pracy był naszym wzorem. Przeprowadził nas przez tak straszny, trudny okres pandemii, by dbać o nas wszystkich – powiedziała minister sportu.

– Ja osobiście z profesorem Szumowskim miałam do czynienia i postanowiłam poświęcić swoje zdrowie. Zaufałam mu na tyle, żeby przeprowadził zabieg dwukrotnie na moim sercu po to abym mogła wrócić do sportu – dodała.

Andrzejuk stwierdziła, że prof. Szumowski robi wszystko, aby ludzie mogli bezpiecznie czuć się w kraju. – Nadrzędną zasadą jest to, by traktować wszystkich sprawiedliwie. Dlatego uważam, że prof. Szumowski zasługuje, aby po zwycięskiej walce z pandemią podać mu rękę, jak to jest właśnie w szermierce – mówiła.

Na koniec podkreśliła, że solidaryzuje się z Szumowskim. – Liczę na to, że takie ataki nie będą miały więcej miejsca i będziemy mogli spokojnie funkcjonować – zakończyła.

źródło:
Zobacz więcej