Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Biedroń: Przed PiS byli tacy, którzy mówili, że są miasta lepszego i gorszego sortu

Kolejne spotkania z kandydatem lewicy (fot.PAP/Grzegorz Michałowski)

Nie damy się podzielić prawicy, nie damy sobie wmówić, że są lepsi i gorsi; chcemy jednej Polski – mówił w Pabianicach kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń.

Tusk boi się Hołowni? Dziwny tweet byłego lidera PO

Donald Tusk znów tweetuje. Były premier skrytykował popularne w niektórych kręgach hasło „Naszym państwem powinien rządzić ktoś spoza świata...

zobacz więcej

RAPORT: KAMPANIA 2020

Biedroń powiedział, że kończy się w Polsce czas dwóch obozów politycznych. – Po 15 latach rządów prawicy polska lewica jest gotowa wziąć odpowiedzialność nie tylko za Polskę, ale za całą Europę – mówił na wiecu w Pabianicach Robert Biedroń.

Kandydat Lewicy na prezydenta podkreślał, że ostatnie lata rządów PiS to nie wszystko. – Przed PiS też nie było łatwo. Przed PiS byli tacy, którzy mówili, że są miasta lepszego i gorszego sortu – mówił Biedroń odnosząc się do rządów PO-PSL i dodał, że do miast „gorszych” chciano zaliczyć m.in. Słupsk, Krosno i Pabianice.

– Dzisiaj ci sami mówią, że trzeba sprywatyzować, a najlepiej zrównać z ziemią telewizję publiczną. Wiemy, że w TVP jest patologia, ale nie pozwolimy na prywatyzację naszego państwa – powiedział Rober Biedroń w Pabianicach.

źródło:

Zobacz więcej