Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Rod Stewart zagroził dzieciom, że je wydziedziczy. Chciał, żeby go odwiedziły

Majątek Roda Stewarta ocenia się na 190 milionów funtów (fot. Wikimedia Commons/Joe Bielawa)

Piosenkarz, który w styczniu tego roku skończył 75 lat, nie może doprosić się niektórych swoich dzieci, by odwiedzały go w jego posiadłości w hrabstwie Essex. W końcu zagroził, że wykreśli je z testamentu. Podziałało.

Rod Stewart aresztowany. Nie mógł wejść na imprezę dla dzieci

Brytyjski piosenkarz i jego najstarszy syn Sean zostali aresztowani po tym, jak wywołali burdę w jednym z hoteli na Florydzie. Powód? Nie zostali...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Autor takich hitów, jak „Sailing”, „Baby Jane”, „Rhythm of My Heart”, „Forever Young” ma obecnie ośmioro dzieci. W tym dwoje z trzecią żoną, modelką Penny Lancaster. Jego najstarsza córka, Sara, jest przy tym tylko o siedem lat starsza od obecnej żony.

W wywiadzie dla portalu „Daily Mirror” artysta poskarżył się, że uwielbia życie rodzinne, ale od jakiegoś czasu czuje się zaniedbywany przez niektórych potomków. „Zawsze mają jakieś plany”, stwierdził. „W końcu powiedziałem:, „Jeśli tak, to was wydziedziczę. No, i teraz przychodzą”.

Majątek wart fortunę w wysokości 190 milionów funtów

Co mogłyby stracić? Szacuje się, że Stewart posiada fortunę w wysokości 190 milionów funtów (według rankingu „Sunday Times Rich List of 2019”), co czyni go jednym z dziesięciu najbogatszych ludzi w brytyjskim przemyśle muzycznym. Do tego fortuna ta stale rośnie, bo wiekowy już wokalista nie jest zainteresowany przechodzeniem na emeryturę.

W 2018 r. wydał swój 30. album studyjny „Blood Red Roses. Później zaśpiewał duet z walijską piosenkarką Bonnie Tyler na jej płycie „Between the Earth and the Stars”, a pod koniec ubiegłego roku dorzucił kolejny swój album, nagrany z udziałem Royal Philharmonic Orchestra: „You're in My Heart”, w którym m.in. odświeżył przebojów „Maggie May” i „It Takes Two”. Obecnie pilnie przestrzega zasad kwarantanny, ale też nie pozostaje bezczynny. W ubiegłym miesiącu zorganizował domowy koncert, by zebrać pieniądze dla Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

źródło:

Zobacz więcej