SERWIS

Tokio 2020: wyniki, starty i medale

W budynku, w którym mieści się posterunek policji znaleziono zwłoki małżonków

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich (fot. KPP w Nowym Dworze Mazowieckim)
Wstępnie wykluczono udział osób trzecich (fot. KPP w Nowym Dworze Mazowieckim)

W Pomiechówku znaleziono ciała 73-letniego byłego milicjanta i jego 57-letniej żony. Na zwłoki natrafiono w piątek w budynku podzielonym na dwie części; w jednej mieści się posterunek policji, a w drugiej są mieszkania.

Z jeziora wyłowiono zwłoki. To może być zamordowana 24 lata temu kobieta

Torbę ze zwłokami wyłowiono z jeziora Dywickiego w woj. warmińsko-mazurskim. Wiele wskazuje na to, że jest to ciało zamordowanej w 1996 r. Joanny...

zobacz więcej

– Wstępnie wykluczono udział osób trzecich – powiedziała Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Jak przekazała policjantka, zwłoki znaleziono w piątek po godz. 8 rano. Odkryli je policjanci. Mężczyzny, który mieszkał razem z żoną, koledzy nie widzieli od kilku dni.

– Na miejsce przybyli policjanci, którzy pracowali pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim, technik kryminalistyki grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Był również lekarz. Z jego wstępnej opinii wynika, że do śmierci małżeństwa nie przyczyniły się osoby trzecie – podała Joanna Wielocha.

Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu zwłok w celu przeprowadzenia sekcji, która ustali przyczynę śmierci. Wyniki mają być znane w przyszłym tygodniu.

źródło:

Zobacz więcej