RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Słupsk: Czteroletnia dziewczynka wypadła z drugiego piętra w bloku

Według wstępnych ustaleń policji, dziecko było jedynie pod opieką siedmioletniej siostry (fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)

Czteroletnia dziewczynka wypadła z okna w mieszkaniu na drugim piętrze w Słupsku. Według wstępnych ustaleń policji, dziecko było jedynie pod opieką siedmioletniej siostry. Do wypadku doszło przed południem.

Zabili własne dziecko. Chcieli je ochronić przed koronawirusem

Zmarła pięciomiesięczna dziewczynka, której rodzice podali krew żółwia. Miksturę tę miał polecić rodzicom haitański szaman; to miał być lek na...

zobacz więcej

Oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Słupsku Monika Sadurska powiedziała, że dziecko wypadło z okna na drugim piętrze w bloku w Słupsku. Dziewczynka spadła na trawnik i nie odniosła poważniejszych obrażeń. Ma ogólne potłuczenia, które nie zagrażają jej życiu. Dziecko trafiło do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala w Słupsku, gdzie będzie diagnozowane.

Według wstępnych ustaleń, dziecko było jedynie pod opieką siedmioletniej siostry. Policja wyjaśnia, dlaczego dziewczynki zostały same w domu i co w tym czasie robili rodzice.

Policja wszczęła postępowanie z art. 210 kk, który dotyczy odpowiedzialności karnej za zaniedbanie obowiązku opieki nad osobą małoletnią; grozi za to do 5 lat więzienia.

źródło:

Zobacz więcej