RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pijani wylądowali samochodem w rowie. Czekali na policję

Kierowca miał ponad 2 promile alkoholu we krwi (fot. KPP Lubartów)
Kierowca miał ponad 2 promile alkoholu we krwi (fot. KPP Lubartów)

Pijany kierowca i pasażer swoją podróż zakończyli w rowie. Kierujący, jak się okazało miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Teraz odpowie przed sądem.

Nielegalne papierosy ukryte za kurtyną walizek [WIDEO]

Funkcjonariusze pomorskiej KAS wspólnie z policjantami z Centralnego Biura Śledczego Policji wykryli ponad 9 mln sztuk nielegalnych papierosów w...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w Lubartowie (woj. lubelskie). Dyżurny policji otrzymał informację, że w przydrożnym rowie znajduje się samochód.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zauważyli, że w pojeździe znajduje się dwóch mężczyzn. Osoby te nie mogły wyjść. Kierujący bowiem tak niefortunnie wjechał do rowu, że z jednej strony drzwi blokował przepust a z drugiej drzewa.

Mężczyznom pomogli wysiąść policjanci, którzy zjawili się na miejscu. Jak się okazało obaj mieli po ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Kierowca samochodu odpowie teraz przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zdarzenia drogowego oraz jazdę bez wymaganych uprawnień. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej