RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Policyjny pościg zakończył się dachowaniem. W aucie narkotyki [WIDEO]

Pościg ruszył, kiedy kierowca audi nie zatrzymał się na policyjne wezwanie. Uciekając wjechał do rowu, wyjeżdżając z niego otarł się o busa, aż w końcu stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery energochłonne, po czym dachował. Pasażerowie próbowali uciekać pieszo, ale zostali zatrzymani razem z towarem, który przewozili.

Siedział za kierownicą, zamiast w więzieniu. Policyjny pościg zakończył się za kratami

zobacz więcej

Sceny jak z sensacyjnego filmu rozegrały się w poniedziałek, kilka minut po godzinie 17. Lubelscy kryminalni i funkcjonariusze drogówki chcieli zatrzymać do kontroli jadące od strony Kraśnika audi. Kierowca zignorował jednak znaki policji i zaczął uciekać.

Gnając doprowadził do wielu niebezpiecznych sytuacji. Próbował wyprzedzić jadącego w tym samym kierunku busa. Zjechał na prawą stronę, wjechał do rowu, a następnie wjeżdżając ponownie na jezdnię otarł się o busa. Jechał z dużą prędkością, na skrzyżowaniu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II w Lublinie stracił panowanie nad rozpędzonym pojazdem, uderzył w bariery energochłonne, po czym dachował.

Z audi wyskoczyło dwóch mężczyzn i rzuciło się do pieszej ucieczki.

Obaj zostali zatrzymani, to dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 22 lat.

W samochodzie policjanci odnaleźli ponad 3 kg marihuany o wartości 120 tys. zł. Po badaniach lekarskich, obaj 22-latkowie trafili do policyjnego aresztu. Będą odpowiadać za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, ucieczkę przed policyjną kontrolą oraz popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.

(fot. Policja)

źródło:
Zobacz więcej