RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Andrea Bocelli: Miałem koronawirusa

Zakazili się również bliscy tenora (fot. Mattia Ozbot/Soccrates/Getty Images)
Zakazili się również bliscy tenora (fot. Mattia Ozbot/Soccrates/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Światowej sławy tenor Andrea Bocelli poinformował, że był zakażony koronawirusem i po wyleczeniu oddał osocze do dalszych badań, które mogą pomóc chorym. Jak ujawnił, chorowała także jego żona oraz dwoje dzieci i wszyscy wrócili już do zdrowia.

Andrea Bocelli zaśpiewa samotnie w katedrze w Mediolanie

W Niedzielę Wielkanocną włoski tenor Andrea Bocelli wystąpi w zamkniętej mediolańskiej katedrze. Transmisja koncertu „Muzyka dla nadziei” będzie...

zobacz więcej

Bocelli powiedział dziennikarzom w Pizie, gdzie w tamtejszym szpitalu oddał osocze, że miał lekkie objawy koronawirusa; niewielką gorączkę i praktycznie żadnych innych symptomów. Dodał, że o zakażeniu dowiedział się po wykonaniu testu 10 marca.

Tenor wyraził nadzieję, że będzie mógł pomóc lekarzom w leczeniu chorych na Covid-19. Przypomina się, że Bocelli jest jednym z artystów najbardziej zaangażowanych na świecie w inicjatywy mające na celu zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem.

W Niedzielę Wielkanocną 12 kwietnia wystąpił z recitalem w pustej katedrze w Mediolanie. Wziął też udział w koncercie w internecie pod hasłem One World Together, który zorganizowała między innymi Lady Gaga.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej