RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zderzenie trzech aut na A1. Dwie osoby zginęły

Do wypadku doszło na autostradzie w Woli Błędowej (Łódzkie) (fot. Shutterstock, zdjęcie ilustracyjne)

Dwie osoby zginęły i trzy zostały ranne w zderzeniu trzech samochodów osobowych, do którego doszło na autostradzie A1 w Woli Błędowej (Łódzkie). Na odcinku A1 pomiędzy węzłami Łódź Północ i Piątek zablokowana jest jezdnia w kierunku Gdańska. Zalecany jest objazd.

Śmiertelny wypadek. Motocyklista zderzył się ze śmieciarką

46-letni motocyklista zginął w zderzeniu ze śmieciarką. Do wypadku doszło w czwartek rano w pobliżu miejscowości Wygoda (Pomorskie). Droga krajowa...

zobacz więcej

– Do zderzenia w ruchu trzech aut osobowych doszło w sobotę około godz. 21.40, na 288. kilometrze autostrady A1 w miejscowości Wola Błędowa – poinformował Hubert Graczyk z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Na miejscu zdarzenia pracują służby. Jak przekazał rzecznik Wojewódzkiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi Jędrzej Pawlak, na miejscu zginęły dwie osoby - 19-letnia kobieta i 22-letni mężczyzna, trzy kolejne zostały ranne. Jeden z pojazdów, biorących udział w zderzeniu, uderzył w bariery na autostradzie i przeleciał na drugą jezdnię.

Z powodu wypadku całkowicie zablokowany jest przejazd A1 na odcinku między węzłami Łódź Północ i Piątek w kierunku Gdańska.

źródło:

Zobacz więcej