RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Ogromny pożar cysterny obudził mieszkańców [WIDEO]

Ogień trawiący ciężarówkę był tak wielki, że płomienie były widoczne z dalekiej odległości (fot. REUTERS/Andres Martinez Casare, zdjęcie ilustracyjne)
Ogień trawiący ciężarówkę był tak wielki, że płomienie były widoczne z dalekiej odległości (fot. REUTERS/Andres Martinez Casare, zdjęcie ilustracyjne)

Ogromny pożar przy najważniejszej autostradzie w Caracas, stolicy Wenezueli. W sobotę około godz. 5:00 (11:00 czasu polskiego) cysterna rozwożąca paliwo przewróciła się na autostradzie Francisco Fajardo, co doprowadziło do potężnej eksplozji pojazdu. Ogień był trudny do opanowania. Strażacy są już na miejscu.

Spłonęły chemikalia pod Wenecją. Mogło dojść do skażenia powietrza [WIDEO]

W piątek rano wybuchł pożar w fabryce produktów chemicznych w miejscowości Marghera w regionie Wenecja Euganejska. Gmina Wenecji ostrzega przed...

zobacz więcej

Ogień trawiący ciężarówkę, która transportowa benzynę, był tak wielki, że płomienie były widoczne z dalekiej odległości. Do pożaru doszło na wysokości osiedla Bello Monte. Do tej pory nie odnotowano ofiar.

W ostatnim czasie mieszkańcy Caracas cierpią na brak dostawy wody. Jak podają lokalne media, w takich rejonach jak Palo Verde czy José Félix nie dociera od ponad trzech miesięcy. W niektórych dzielnicach Wenezuelczycy ustawiają się w kolejkach, aby otrzymać wodę do baniaków. Niektórzy czerpią też wodę ze studzienek kanalizacyjnych.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej