RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Życiowe zawirowania i ucieczka do pralki. Najpierw ujrzeli jego rękę

Z urządzenia uczynił sobie skrytkę przed wymiarem sprawiedliwości (fot. policja)

Mieszkaniec gminy Łączna, poszukiwany przez skarżyski sąd, od kilku miesięcy skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Kryjówkę urządził sobie w stojącej w garażu pralce – poinformowała policja, która zatrzymała mężczyznę.

Nastolatek ze strzałą w głowie trafił do szpitala

16-latek z gminy Lubaczów (woj. podkarpackie) został postrzelony z łuku przez starszego kolegę. Ze strzałą w głowie został przewieziony do szpitala...

zobacz więcej

39-latek miał odbyć karę 40 dni aresztu za niezapłaconą grzywnę. Policjanci kilkukrotnie bezskutecznie przeszukiwali dom, w który mieszkał. Piątkowa akcja zakończyła się sukcesem.

– Jego zmyślną kryjówkę policjanci odkryli podczas przeszukania garażu na posesji. Zwrócili uwagę na stojącą w pomieszczeniu pralkę automatyczną. Przez okrągły otwór do załadunku odzieży ujrzeli ludzką rękę, a po chwili znajdującego się wewnątrz poszukiwanego – poinformował asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy skarżyskiej policji.

Jak się okazało, poszukiwany zdemontował cały mechanizm wewnętrzny urządzenia i przez odkręcony górny panel, wchodził do środka pralki. – W piątek mężczyzna został zatrzymany i trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższe 40 dni – dodał Gwóźdź.

źródło:
Zobacz więcej