RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„Jesteś niebem”. Wzruszająca dedykacja pielęgniarza dla 4-miesięcznej córeczki

Tata 4-miesięcznej Chiary pracuje w szpitalu i na kombinezonie ochronnym napisał dla niej dedykację (fot. Fabrizio Villa/Getty Images)
Tata 4-miesięcznej Chiary pracuje w szpitalu i na kombinezonie ochronnym napisał dla niej dedykację (fot. Fabrizio Villa/Getty Images)

„Jesteś najlepszą rzeczą, którą noszę”. Takie słowa napisał na kombinezonie medycznym tata pielęgniarz, którego córka kończyła cztery miesiące. O jego geście poinformował na Facebooku szpital w mieście Foggia na południu Włoch, gdzie mężczyzna pracuje przy pacjentach z Covid-19. Zdjęcie wywołało życzliwe reakcje internautów.

„Chcesz mnie nadal poślubić?” Pielęgniarz ponowił oświadczyny na kombinezonie

„Czy chcesz mnie nadal poślubić?” – takie słowa napisał na swoim kombinezonie medycznym włoski pielęgniarz do swojej koleżanki po fachu, która...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Życzenia dla świeżo upieczonego rodzica z oddziału reanimacyjnego – obszaru Covid skierowała poliklinika z Foggi: „Jedna emocja za drugą, podczas gdy się ciężko pracuje”. Pielęgniarz zakochany w swojej 4-miesięcznej córeczce na swym kombinezonie ochronnym napisał dla niej dedykację.

„Jesteś najlepszą rzeczą, którą noszę; jesteś źródłem; jesteś niebem; jesteś (moim) światem. Najlepsze życzenia Chiara, miłości taty” – napisał pracownik medyczny.

Do dedykacji dołączył szpital: „Życzymy małej i rodzinie wiele szczęścia, oraz aby tata wrócił szybko do domu”. Pod zdjęciem pojawiły się też liczne życzenia od internautów.

źródło:
Zobacz więcej