RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Osobiste wyznanie premiera: Żadne słowa nie mogą oddać tego, co czuje moje serce

„Żadne słowa nie mogą oddać tego, co czuje moje serce” – napisał premier (fot. Facebook/Mateusz Morawiecki)

Premier Mateusz Morawiecki podzielił się w mediach społecznościowych informacją o bardzo osobistym, rodzinnym wydarzeniu. „Dzisiaj 90. urodziny mojej najukochańszej Mamy. To dla wszystkich Jej dzieci i wnuków, a także dla wielkiego grona przyjaciół, naprawdę wyjątkowy dzień” – napisał na swoim profilu na Facebooku.

„Kobiety, które podziwiam najbardziej na świecie.” Premier pokazał wzruszające zdjecie

Premier Mateusz Morawiecki zamieścił na Facebooku zdjęcie swojej mamy w otoczeniu kobiet związanych z antykomunistycznym, powojennym podziemiem. ...

zobacz więcej

„Żadne słowa nie mogą oddać tego, co czuje moje serce. Moje najwcześniejsze wspomnienia z dzieciństwa, niczym klisze fotograficzne, zarejestrowały obraz Mamy, zawsze tak zapracowanej, tak troskliwej, pamiętającej o takim bezliku spraw, a zarazem budującej niepowtarzalny klimat naszego rodzinnego domu. Pogoda ducha i wiara w człowieka ponad czasem” – napisał wyraźnie wzruszony szef rządu.

Mateusz Morawiecki opowiedział o tym, jak wyglądało życie jego mamy. „Nie tylko Ojciec angażował się w działalność niepodległościową. Cichą bohaterką tej walki zawsze była też nasza Mama. Ta, która zarazem dbała o to, żebyśmy mieli co jeść, w co się ubrać. Często sama zagrożona, troszczyła się zawsze o innych” – napisał.

„Mamo! Nie potrafię wyrazić wdzięczności za wszystko, co nam dałaś. W tym radosnym Dniu Twoich Urodzin, życzę Ci, aby zdrowie pozwoliło Ci nadal cieszyć się światem i życiem. I proszę Boga, by dni nie biegły tak szybko” – napisał premier.źródło:
Zobacz więcej