Wybory 2020

Jak głosować w specjalnym reżimie sanitarnym [PORADNIK]

Milion dolarów na drodze. Zabrali worki z jezdni, żeby je wyrzucić

W workach było blisko milion dolarów (fot. SHutterstock/ S_Photo)

Na niezwykłe znalezisko natrafiła rodzina z Wirginii (USA). Na środku drogi rodzina znalazła dwa worki. Myśląc, że to są zwykłe śmieci wrzucili je na pakę pick-upa, aby je posprzątać. Worki jednak okazały się być pełne pieniędzy.

Pijana ekipa śmieciarki. Kierowca nie mógł wysiąść z szoferki

Pijana ekipa śmieciarki jeździła po Bronowicach w woj. lubuskim. Policjantów wezwano, bo zniszczone zostało jedno z ogrodzeń. Okazało się, że cała...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w sobotę. Rodzina jechała samochodem. Nagle kierująca pojazdem Emily potrąciła coś leżącego na środku drogi. Kobieta zatrzymała się i po wyjściu z samochodu zobaczyła worek. Kilka metrów dalej leżał też drugi.

Kobieta wrzuciła worki na pakę swojego pick-upa. Miała zamiar je wyrzucić.

Gdy wraz z rodziną wróciła do domu, sprawdziła zawartość i zdała sobie sprawę, że torby są wypchane gotówką. – Wewnątrz torby były paczki amerykańskiej poczty, w miejscu adresu napisano: „skarbiec” – powiedziała kobieta stacji WTVR.

Dopiero na komisariacie funkcjonariusze otworzyli paczki z pieniędzmi i znaleźli blisko milion dolarów w gotówce. Policjanci przypuszczają, że pieniądze były wysłane pocztą do banku.

Teraz policja ustala, jak worki z pieniędzmi trafiły na drogę.

źródło:
Zobacz więcej