RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Pereira: Nie bardzo wiadomo, czego chce nowy kandydat KO

Przekaz kampanijny Rafała Trzaskowskiego jest chaotyczny. Nie wiadomo czego nowy kandydat Koalicji Obywatelskiej w ogóle chce – powiedział szef portalu tvp.info Samuel Pereira w programie „Pakiet wyborczy” w TVP Info. – Platforma Obywatelska przed pytaniami o pomysł i wizję Polski ni ucieknie. Zmienił się szef partii, ale czy w czymkolwiek zmieniła się PO? – zapytał.

„Trzaskowski chce pokazać widzom TVN, że jest kandydatem stacji bardziej niż Hołownia”

– Dziś Trzaskowski, zamiast przedstawić swój pomysł na Polskę, postanowił zaatakować TVP. Tak naprawdę chodzi tu o konkurencję, którą ma w Szymonie...

zobacz więcej

Na początku programu goście Michała Rachonia komentowali ataki Rafała Trzaskowskiego na TVP. - Za chwilę zacznie po prostu zaglądać do gabinetów i sprawdzać, czy materiały są robione zgodnie z jego wolą - ironizował Samuel Pereira. – Największa hipokryzja jest w tym, że ci sami politycy, którzy mówią, że politycy powinni się trzymać z daleka od mediów, sami chcą ingerować w sferę mediów w sposób dotąd niespotykany – ocenił Pereira. Zwrócił także uwagę, że są pytania, przed którymi Borys Budka i PO nie uciekną.

– Są to pytania o pomysł i wizję na Polskę. Wydawać by się mogło oczywiste, ale cały czas nie ma na nie odpowiedzi. Nie chodzi nawet o sam program, dokument, ale konkretne propozycje – powiedział szef portalu tvp.info.

– Jest ciągły „antypisizm”, który wychodzi nawet czasami bokiem, bo Jarosław Kaczyński potrafi rozgrywać z kolei ten „antypisizm” i Platforma wychodzi głupio na tym, że zawsze będzie przeciw temu co chce PiS niezależnie od tego, czy jest to sensowny projekt, czy nie – stwierdził.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej