RAPORT

CELEBRYCI, POLITYCY I WŁADZE TVN WZIĘŁY SZCZEPIONKI MEDYKÓW

Wiemy, jaki utwór naprawdę zdobył 1. miejsce u słuchaczy Trójki

Wcześniej dyrektorTrójki oświadczył, że to prowadzący audycję zdecydował o przestawieniu miejsc piosenek (fot. Youtube/earMusic)

Jak dowiedział się portal tvp.info, piosenką, która zdobyła pierwsze miejsce w notowaniu Listy Przebojów Programu 3 PR było „Throw My Bones” zespołu Deep Purple. Wcześniej dyrektor Trójki Tomasz Kowalczewski oświadczył, że to prowadzący tego dnia audycję zdecydował o przestawieniu piosenki Kazika „Twój ból jest większy niż mój” na miejsce pierwsze, a piosenka wybrana przez słuchaczy z największą liczbą głosów spadła na miejsce szóste.

zobacz więcej

To prowadzący tego dnia audycję zdecydował o przestawieniu piosenki Kazika „Twój ból jest większy niż mój” na miejsce pierwsze, a piosenka wybrana przez słuchaczy z największą liczbą głosów spadła na miejsce szóste – oświadczył w niedzielę dyrektor Programu 3 Polskiego Radia Tomasz Kowalczewski.

Podczas piątkowego notowania Listy Przebojów programu Trzeciego ogłoszono, że pierwsze miejsce uzyskała piosenka Kazika „Twój ból jest mniejszy niż mój”. Kierownictwo programu zablokowało stronę, gdzie publikowane są wyniki. Głosowanie zostało unieważnione.

„Wiemy już na pewno, że dokonano ręcznej manipulacji polegającej na zmianie kolejności piosenek, na które głosowali słuchacze Trójki. Nasi radiowi informatycy przeanalizowali logowania osoby odpowiedzialnej za kolejność piosenek w elektronicznej wersji listy. Według głosów słuchaczy Kazik powinien być na miejscu czwartym” – napisał dyrektor Trójki.

Utworem, który zdobył pierwsze miejsce w notowaniu Listy Przebojów programu 3 było „Throw My Bones” zespołu Deep Purple – dowiedział się portal tvp.info.

źródło:
Zobacz więcej