Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

„Jego śmierć była bardzo spokojna”. Nie żyje Fred Willard [WIDEO]

Miał 86 lat (Eric McCandless/Walt Disney Television via Getty Images Family via Getty Images)

Zmarł znany amerykański aktor Fred Willard w wieku 86 lat. Był znany m.in. z seriali „Współczesna rodzina” i „Wszyscy kochają Raymonda”.

Zmarł aktor Jerzy Łapiński. Współpracował z Teatrem Telewizji

W Warszawie zmarł Jerzy Łapiński, aktor Teatru Narodowego. Współpracował m.in. z Teatrem Telewizji i Teatrem Polskiego Radia, a także Teatrem...

zobacz więcej

Aktor zmarł z przyczyn naturalnych w piątek wieczorem w swoim domu w Los Angeles. – Jego śmierć była bardzo spokojna– powiedziała córka artysty Hope Mulbarger.

– Był w ciągłym ruchu, pracował i uszczęśliwiał nas do samego końca. Bardzo go kochaliśmy. Zawsze będziemy za nim tęsknić – zdradziła jego córka.

„Fred Willard był najśmieszniejszą osobą, z jaką kiedykolwiek pracowałem. Był słodkim, cudownym człowiekiem” – skomentował na Twitterze aktor Steve Carell.

Fred Willard urodził się 18 września 1933 roku w Shaker Heights w stanie Ohio. Dotychczas zdobył na swoim koncie ponad 300 ról.

Jego kariera rozpoczęła się pod koniec lat 50 w Nowym Jorku. Grał z Vicem Grecco gościnnie w kilku serialach telewizyjno-komediowych takich jak „The Dean Martin Show” i „The Smothers Brothers Comedy Hour”.

Z kolei popularność zdobył dzięki odegraniu ról w takich filmach jak „Legenda telewizji” czy „WALL” oraz w serialach „Wszyscy kochają Raymonda” i „Współczesna rodzina”. Pod koniec swojego życia zagrał także w serialu Netfliksa „Siły kosmiczne”, który wkrótce ukaże się na Netfliksie.

– Nie było nikogo słodszego i zabawniejszego. Mieliśmy szczęście poznać Freda Willarda i będziemy tęsknić za jego wizytami – stwierdził producent telewizyjny Jimmy Kimmel.

źródło:
Zobacz więcej