RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Nigdy dotąd nie rapowałem...” Prezydent wziął udział w Hot16Challenge

„Nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem – nigdy nie rapowałem. (…) Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie!” – napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji. Wraz z jej początkiem ruszyła zbiórka na pomoc pracownikom służby zdrowia, walczącym z epidemią.

Andrzej Duda nie „poratuje szlugiem” Stanisława Żółtka

„Czy jest szansa, że poratuje pan Stanisława Żołtka szlugiem albo chociaż złotóweczką” – zapytał prezydenta jeden z internautów podczas sesji „Q&A”...

zobacz więcej

CZYTAJ WIĘCEJ W RAPORCIE

Jak napisał prezydent, w natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mógł odpowiedzieć na zaproszenie do wzięcia udziału w akcji. Zaproszenie wystosował do niego raper Zeus.

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny.

Ta edycja akcji ma pomóc w walce z koronawirusem. Wraz z jej początkiem ruszyła zbiórka „Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani, jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej