Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Biegał po ulicy z piłą mechaniczną. Wcześniej pił alkohol 

Czynności w tej sprawie wykonywane są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płońsku (fot. PAP/Marcin Bielecki, zdjęcie ilustracyjne)

Pijany mężczyzna z włączoną piłą mechaniczną biegał po ulicy Płońska (Mazowieckie), krzycząc, że kogoś zabije. Interweniował policjant w czasie wolnym od służby. Informację o kryminalnej historii z płońskich ulic otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

Na Dolnym Śląsku odkryto kapsułę czasu. Prawdopodobnie najstarszą w Polsce

W czasie remontu kościoła poewangelickiego w Ziębicach (Dolnośląskie) odkryto kapsułę czasu pochodzącą prawdopodobnie z okresu budowy, czyli z 1797...

zobacz więcej

„Około południa, przy ul. Płockiej w Płońsku, jeden z policjantów wydziału kryminalnego tutejszej jednostki będąc w czasie wolnym od służby podjął interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, który biegał po ulicy z uruchomioną piłą spalinową wykrzykując przy tym, że kogoś zabije" - podaje relacje policjanta radioplonsk.pl.  

Pijany mężczyzna ruszył na policjanta z piłą mechaniczną. Apele funkcjonariusza o odrzucenie  piły nie przyniosły skutku,  policjant zmuszony był oddać strzały ostrzegawcze z broni służbowej, które otrzeźwiły mieszkańca Płońska. 34-latkowi towarzyszył młodszy 30 -letni brat, który także był pod wpływem alkoholu.

Policjant podjął interwencję w czasie wolnym od służby. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. Czynności w tej sprawie wykonywane są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Płońsku - informuje radioplonsk.pl.  

źródło:
Zobacz więcej