RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Terytorialsi w akcji. Pomagali poszkodowanym w wypadku

Zdjęcie i informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę Twoje Info (fot.żołnierz szer. Ewa Śpiewak)

Terytorialsi pomogli w wypadku samochodowym. Żołnierz szer. Ewa Śpiewak wracając ze służby trafiła na zderzenie przy zjeździe z S8 na A2 w Piastowie (Mazowieckie). Zdjęcie i informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę Twoje Info.

Kierowca fiata zginął po czołowym zderzeniu z ciężarówką

Kierowca fiata zginął na miejscu po tym jak jego auto zderzyło się z samochodem ciężarowym. na drodze krajowej nr 88 w Bytomiu. Jak przekazała...

zobacz więcej

– Wracałam z pracy, inne samochody przejeżdżały nie reagując na wypadek. Zatrzymałam się, bo to mój obowiązek, podbiegłam do dwóch uderzonych samochodów. Byłam pierwsza na miejscu i udzieliłam pomocy poszkodowanym, wezwałam służby i zabezpieczyłam miejsce wypadku – przekazała w rozmowie z portalem tvp.info szer. Ewa Śpiewak.

– Zderzył się wynajęty samochód firmy Panek CarSharing marki Toyota Yaris z Reno Scenic. Wynajętym autem jechały dwie kobiety, a drugim dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Samochód wypożyczony był zmasakrowany, leciał bokiem kilkadziesiąt metrów, dachował. Zgnieciony był przód i tył – powiedziała żołnierz.

– Mężczyzna z Reno Scenic narzekał na zawroty głowy. Kobiety z drugiego auta były ranne. Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i karetka pogotowia – mówiła.

źródło:
Zobacz więcej