Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Tom Cruise nakręci film na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Ma to być pierwszy film fabularny nakręcony w kosmosie (fot. Karwai Tang/WireImage/Getty)

NASA nawiąże współpracę z aktorem Tomem Cruise'em i pomoże mu w nakręceniu filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej – poinformował szef tej instytucji Jim Bridenstine. Ma to być pierwszy film fabularny nakręcony w kosmosie.

Latający łoś mieszka we Wrocławiu

We wrocławskim  zoo zamieszkał nowy gatunek nietoperza, młotogłów wielkogłowy -  nazywany też latającym łosiem. To największy nietoperz Czarnego...

zobacz więcej

„NASA jest podekscytowana perspektywą pracy z Tomem Cruise'em na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej! Potrzebujemy popularnych mediów, aby zainspirować nowe pokolenie inżynierów i naukowców, aby zamienić ambitne plany NASA w rzeczywistość” – napisał Bridenstine na Twitterze.

Według doniesień portalu Deadline, w projekt zaangażowany ma być również miliarder Elon Musk, założyciel koncernów SpaceX i Tesla. Musk odpowiedział na tweeta Bridenstine'a mówiąc, że spodziewa się „dobrej zabawy”.

Bliższe szczegóły na temat projektu są jeszcze nieznane – wiadomo jedynie, że ma być to film akcji i że nie będzie to film z serii „Mission: Impossible”.

źródło:

Zobacz więcej