RAPORT

Wojna na Ukrainie

Dwie osoby podejrzane o zabójstwo 16-letniej Kornelii z Piaseczna

(fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)
(fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)

Młoda kobieta, której ciało znaleziono w niedzielę w Konstancinie Jeziornie, to najprawdopodobniej 16-letnia Kornelia, która zaginęła 11 lutego. Wśród osób zatrzymanych w ostatnich dniach przez policję w związku ze śmiercią nastolatki jest rówieśniczka ofiary. Zarzuty zabójstwa Kornelii miały usłyszeć dwie osoby.

Spacerowicz znalazł zwłoki przykryte liśćmi. Policja zatrzymała siedem osób

Policja zatrzymała siedem osób w związku z odnalezionymi na Łąkach Oborskich zwłokami młodej kobiety – poinformował nadkom. Jarosław Sawicki z...

zobacz więcej

Policja poinformowała dzisiaj o zatrzymaniu siedmiu osób, w związku ze znalezieniem zwłok młodej kobiety na Łąkach Oborskich w Konstancinie. Z ustaleń portalu tvp.info wynika, że jest to najprawdopodobniej 16-letnia Kornelia z Piaseczna, która zaginęła 11 lutego. Ostatni raz nastolatka widziana była tego dnia ok. godz. 20 na osiedlu Grapa w Konstancinie. To niedaleko od miejsca znalezienia jej ciała. Miała się spotkać z koleżanką. W czasie poszukiwań Kornelii pojawiła się informacja, że miała jeździć samochodem z jakimś mężczyzną. Inne źródło wskazywało z kolei, że w dniu zaginięcia zerwała z chłopakiem, przesyłając mu wiadomość „z nami koniec”.Z ustaleń portalu tvp.info wynika, że wśród osób zatrzymanych w ostatnich dniach do tej sprawy są znajomi nastolatki. Wyjaśnieniem zbrodni zajmują się funkcjonariusze Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji.

Wieczorem zarzuty zabójstwa Kornelii usłyszały dwie osoby, w tym jedna niepełnoletnia. Nastolatka miała zostać zamordowana w dniu zaginięcia na Łąkach Oborskich. Jaki był motyw i dokładne okoliczności śmierci dziewczyny, tego śledczy nie ujawniają. Prokuratura Okręgowa w Warszawie i stołeczna policja odmówiły jakichkolwiek komentarzy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej