RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Zablokowali auto z napisem „Stop pedofilii” i grozili kierowcy. Nie dostali nawet mandatu [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

W biały dzień na Ursynowie w Warszawie kilku mężczyzn w kilka samochodów zajechało drogę furgonetce fundacji „Pro–Prawo do Życia”. - Wyp...laj, śmieciem jesteś, wj..bie ci - ubliżał kierowcy jeden z napastników, grożąc pobiciem. Na miejsce przyjechała policja. Nikt nie został zatrzymany, nikt też na razie nie dostał nawet mandatu. Film z nagraniem gróźb i obelg opublikowany został w sieci.

Do zdarzenia doszło w sobotę przy al. KEN na warszawskim Ursynowie. Około południa kilku mężczyzn zablokowało furgonetkę fundacji „Pro–Prawo do Życia”, uniemożliwiając jej odjazd. Jak informuje portal haloursynow.pl, w pewnym momencie w al. KEN zaczęły się tworzyć korki.

Na upublicznionym nagraniu widać, jak jeden z mężczyzn blokujących pojazd fundacji wyzywa i grozi kierowcy fundacji.

– W***j stąd – mówił. Gdy kierowca furgonetki zwrócił mu uwagę, że nie może odjechać, ponieważ zastawiono mu drogę, usłyszał: - Wje..e ci.

Agresywny mężczyzna wydzierał się na napadniętego człowieka i domagał się, by ten zdjął maseczkę ochronną. - Jesteś śmieciem - rzucił na koniec.

Z informacji podanych przez portal haloursynow.pl wynika, że przybyli na miejsce policjanci nie dopatrzyli się złamania prawa. – Jeżeli ktoś jest czymś urażony, to może zgłosić powiadomienie na komisariacie policji przy Janowskiego, w tych czasach, najlepiej mailem – powiedział cytowany przez portal policjant biorący udział w interwencji.

Fundacja podała na swojej stronie internetowej, że mundurowi spisali blokujących i poinformowali o możliwości zgłoszenia blokowania ruchu drogowego na komendzie. „Zdarzenie zostanie zgłoszone w celu ukarania blokujących” – czytamy na stronie „Pro–Prawo do Życia”.

Próbowaliśmy uzyskać w tej sprawie komentarz przedstawicieli stołecznej policji. Oficer dyżurny nie chciał na ten temat mówić, odsyłając do rzecznika. Jak dotąd żaden z rzeczników nie odpowiedział na prośbę o kontakt.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej