Wybory 2020

Jak głosować w specjalnym reżimie sanitarnym [PORADNIK]

Kierowca Kidawy-Błońskiej i Trzaskowskiego przyłapany. To, co zrobił, szokuje [WIDEO]

Czytelnik portalu tvp.info nagrał moment, w którym kandydatka PO na prezydenta RP razem z prezydentem Warszawy, Rafałem Trzaskowskim udaje się na spotkanie z mediami. Jego uwagę zwróciło zachowanie kierowcy, który kilkakrotnie złamał przepisy ruchu drogowego. "Straż Miejska oczywiście nie zareagowała" - oburza się czytelnik, który wysłał materiały na platformę Twoje INFO.

TWOJE INFO: Na dwóch zebrach, w środku miasta. „Tak parkuje Piotr Najsztub”

Dziennikarz Piotr Najsztub zaparkował samochód na skrzyżowaniu ul. Hożej i Poznańskiej, stając na dwóch przejściach dla pieszych w samym centrum...

zobacz więcej

Na platformę Twoje Info otrzymaliśmy nagranie od naszego czytelnika, który zauważył moment przyjazdu na spotkanie przy jednej ze stołecznych ulic Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Towarzyszył jej prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Jednak to nie zachowanie polityków zwróciło uwagę obserwatora. Chodzi o kierowcę skody, którą przywieziono polityków PO.

Mężczyzna najpierw zaparkował limuzynę na przejściu dla pieszych, później – kiedy obserwator zwrócił mu uwagę na niestosowne zachowanie – złamał kolejny przepis, cofając autem po chodniku.

Na tym jednak nie koniec. Po kilku minutach kierowca zaparkował pojazd w miejscu wyłączonym z ruchu. Włączył światła awaryjne.

źródło:
Zobacz więcej