RAPORT

Wojna na Ukrainie

Karma dla szczurów i pety do jedzenia. Matka i jej konkubent zgotowali dziecku piekło

Anita W. i jej konkubent Martin K. z Chodzieży (woj. wielkopolskie) przez ponad rok znęcali się na maleńkim Marcelem. Chłopczyk był nie tylko zaniedbywany, ale także regularnie bity, wrzucany do łóżeczka, podduszany kołdrą. Zdarzało się, że dostawał do jedzenia karmę dla szczurów i niedopałki papierosów. W końcu matka udusiła dwulatka.

Zadźgała roczną córeczkę nożem do owoców

Policja w japońskim mieście Chiba aresztowała 37-letnią kobietę pod zarzutem zamordowania rocznej córki. Po zbrodni próbowała popełnić samobójstwo.

zobacz więcej

W chwili zatrzymania Anita W. była pijana. 21-latka usłyszała zarzuty uduszenia synka i znęcania się nad nim ze szczególnym okrucieństwem, a jej partner znęcania się do szczególnym okrucieństwem. Przyznali się do winy.

Niepokojące, że wcześniej nikt nie reagował na to, co się dzieje w tej rodzinie. Być może tragedii tej można byłoby uniknąć. Już 14 października zeszłego roku do chodzieskiej prokuratury trafiły materiały z tamtejszej policji w sprawie złamania nogi małego Marcela. Podejrzewano, że mogło ono być wynikiem pobicia. O sprawie poinformowali policjantów lekarze z lokalnego szpitala.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej